VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

V sobotu se na Retro Garáži draží třeba legendární „konopnice“

Zdroj: -red-, foto: Retro Garáž

7. August, 2020

Retro Garáž, největší domácí prodejní přehlídka auto a motoveteránů a všeho kolem nich, se uskuteční už tuto sobotu 8. října na výstavišti v Lysé nad Labem. Návštěvníkům přináší vedle možnosti vidět špičkově opravené stroje různého stáří také nevšední zážitek v podobě živých aukcí auto-moto veteránů. Letos si tak můžete přímo z akce odvést motocykl Jawa 350/634, který proslavil Venca Konopník ve filmové trilogii „Slunce, seno…“

Na burze najdete ve čtyřech halách prodejce auto-moto veteránů, renovační dílny, prodejce dílů a veteránské veteše i bytových a designových doplňků s motivem aut a motorek.

pohled do haly main

V živé aukci organizované v dopoledních hodinách je nabízeno vždy hned několik strojů, které jsou v původním a pojízdném stavu. Dražba většinou začíná s vyvolávací cenou od symbolické 1 Kč.

Co se letos draží v živé aukci:

  • Jawa 50/23 Mustang (start aukce 10:00 hod)
  • Jawa 50/555 Pionýr (start aukce 10:20 hod)
  • Jawa 50/550 Pionýr (start aukce 10:40 hod)
  • Jawa 350/634 Konopnice (start aukce 11:00 hod)
  • Škoda Octavia Combi (start aukce 11:20 hod)
Jawa 350/634 Konopnice

Jawa 350/634 Konopnice

VETERÁNSKÁ TOMBOLA

Pro návštěvníky je také organizována „veteránská tombola“, ve které jsou ceny v hodnotě cca 50 000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy „kokosky“, na chemické čištění motoru, na chromování dílů plus dárky a ceny od vybraných prodejců a partnerů akce nebo originální dárky Retro Garáž.

Hlavní cenou tomboly bývá zpravidla malý motocykl Jawa Pionýr nebo Babetta. Losování hlavní ceny probíhá vždy ve 12:00 hod v pavilónu B.

Retro garáž se v moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem koná dvakrát ročně, podzimní ročník se uskuteční 28. listopadu 2020.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské aukce

  • filatelie

    78. sálová aukce Burda Auction

    Mezinárodní aukce vzácných poštovních známek, autografů, mincí a bankovek.

    08.03.2025 - 09.03.2025

    Praha

    www.burda-auction.com/cz...
VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

  • Numismata Mnichov

    Nejstarší numismatický veletrh v Německu.

    01.03.2025 - 02.03.2025

    Mnichov, Německo

    https://www.numismata.de...
  • Philatelia Mnichov

    Tradiční filatelistický veletrh. Koná se souběžně s veletrhem Numismata.

    01.03.2025 - 02.03.2025

    Mnichov, Německo

    https://www.philatelia-m...
  • Jarní veletrh Sběratel

    Největší jarní setkání sběratelů všech oborů.

    21.03.2025 - 22.03.2025

    Praha, Česká republika

    www.sberatel.info/jaro...
  • 18. brněnské sběratelské setkání

    Tradiční burza všech sběratelských oborů ve velkém sále veřejného ochránce práv, Údolní 39, Brno.

    12.04.2025 - 12.04.2025

    Brno, Česká republika

    https://www.filabrno.net...
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

  • Moravské zemské muzeum

    Muzeum s numismatickou sbírkou.

    Brno, Jihomoravský kraj

    www.mzm.cz/numismaticke-oddeleni/...
  • Muzeum českého karosářství

    Historie karosářství má ve Vysokém Mýtě bohatou tradici. Jejím hlavním představitelem a významným karosářem v našem městě, celém Československu i v zahraničí se stal automobilový designér Josef Sodomka mladší. Byl pokračovatelem rodinné firmy, která se z původní výroby kočárů přeorientovala na produkci špičkových automobilových karoserií. Podnik se pod jeho vedením specializoval nejen na karosování světoznámých značek, ale také na automobily pro významné osobnosti své doby.

    Vysoké Mýto, Pardubický kraj

  • Muzeum historických motocyklů v Železné Rudě

    Muzeum s bohatými sbírkami a pobočkou v Bečově nad Teplou

    Železná ruda, Plzeňský kraj

  • Poštovní muzeum v Praze

    Vše o historii československých a českých poštovních známek na jednom místě, navíc se zajímavými akcemi nejen pro sběratele.

    Praha, Hlavní město Praha

VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Schlagwörter