VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Získejte zdarma ročenku České mincovny

Sberatel.info

19. August, 2016

U příležitosti veletrhu Sběratel vychází již druhá Ročenka České mincovny. Tentokrát se věnuje období od září 2015 do srpna 2016. Najdete v ní výběr těch nejzajímavějších ražeb, událostí a osobností spojených s jabloneckou Mincovnou. Například na rozhovory s Asamatem Baltaevem či Jiřím a Vojtěchem Dostálovými, na představení unikátních sklářsko-medailérských počinů i na oslavu 700. výročí narození Karla IV. Nebude chybět ani kompletní přehled ražeb České mincovny za rok 2015, který nikde jinde nenajdete. Pokud máte o ročenku zájem rezervujte si ji na e-shopu www.ceskamincovna.cz a následně vyzvedněte na stánku České mincovny číslo 320.

sberatel_rocenka_1U příležitosti veletrhu Sběratel vychází již druhá Ročenka České mincovny. Tentokrát se věnuje období od září 2015 do srpna 2016. Najdete v ní výběr těch nejzajímavějších ražeb, událostí a osobností spojených s jabloneckou Mincovnou. Například na rozhovory s Asamatem Baltaevem či Jiřím a Vojtěchem Dostálovými, na představení unikátních sklářsko-medailérských počinů i na oslavu 700. výročí narození Karla IV. Nebude chybět ani kompletní přehled ražeb České mincovny za rok 2015, který nikde jinde nenajdete. Pokud máte o ročenku zájem rezervujte si ji na e-shopu www.ceskamincovna.cz a následně vyzvedněte na stánku České mincovny číslo 320.

VELETRHY SBĚRATEL

VSTUPTE

SBERATEL
FAIRS

ENTER

MESSEN
SBERATEL

BETRETEN

Sběratelské rozhledy

Sběratelské aukce

  • Bohužel, žádné blížící se aukce nebyly nalezeny.

VYHLEDAT DALŠÍ AUKCE

Sběratelské akce

  • Retro Garáž jaro

    Veteránská burza spojená s aukcí.

    26.04.2025 - 26.04.2025

    Lysá nad Labem, Česká republika

    https://www.retro-garaz....
  • Veletrh Antique jaro

    Největší domácí veletrh starožitností.

    24.04.2025 - 27.04.2025

    Praha, Česká republika

    https://www.asociace.com...
  • MIF International Money Fair Jaro

    Největší veletrh bankovek v Evropě.

    02.05.2025 - 04.05.2025

    Maastricht, Nizozemsko

    https://mifevents.com/ab...
  • Veronafil jaro

    Největší sběratelská akce v Itálii.

    22.05.2025 - 24.05.2025

    Verona, Itálie

    https://www.veronafil.it...
VYHLEDAT DALŠÍ AKCE

Tipy pro sběratele

  • Muzeum českého karosářství

    Historie karosářství má ve Vysokém Mýtě bohatou tradici. Jejím hlavním představitelem a významným karosářem v našem městě, celém Československu i v zahraničí se stal automobilový designér Josef Sodomka mladší. Byl pokračovatelem rodinné firmy, která se z původní výroby kočárů přeorientovala na produkci špičkových automobilových karoserií. Podnik se pod jeho vedením specializoval nejen na karosování světoznámých značek, ale také na automobily pro významné osobnosti své doby.

    Vysoké Mýto, Pardubický kraj

  • Muzeum Moto & Velo

    Muzeum se sbírkou historických bicyklů a motocyklů.

    Přerov nad Labem, Středočeský kraj

    www.motovelomuzeum.cz/...
  • Muzeum turistických známek

    Muzeum se sbírkou českých turistických známek.

    Janovice u Rýmařova, Moravskoslezský kraj

    https://www.turisticke-znamky.cz/ic-muze...
  • Železniční muzeum ČD

    Muzeum se sbírkou historických kolejových vozidel.

    Lužná u Rakovníka, Středočeský kraj

    www.cdmuzeum.cz/
VYHLEDAT DALŠÍ TIPY

Tags